אודות

 
 
max levi
 
 
 

מקס לוי

 
שלום רב,
שמי מקס לוי ואני מתכנן פיננסי מוסמך. ב 20 השנים האחרונות היו לי הזכות והכבוד לעזור למאות משפחות בייעול ההתנהלות הפיננסית שלהן.
לדוגמה: הגיעו אלי משפחות עם חובות גדולים מאוד, משפחות שבקושי החזיקו את הראש מעל המים לרבות כאלה שהיו על סף קריסה כלכלית. בתהליך מדורג, מובנה ושיטתי, עזרתי להן להיחלץ מהחובות, לאזן את מצבן ולהפוך הפעילות הכלכלית שלהן לרווחית וצומחת
הגיעו אליי לייעוץ גם משפחות בלי חובות, משפחות בעלות נכסים פיננסים בהיקפים שונים, אלא שהנכסים שלהם לא צמחו בקצב מצופה או לא צמחו כלל, לא הניבו תשואות ואפילו השיגו תשואות שליליות. עזרתי להן לבלום את ההפסדים, להצמיח את ההון הקיים ולהשיג בעבורן תשואות גבוהות ויציבות לאורך זמן.
הניסיון מוכיח שתכנון פיננסי מקצועי הוא הפתרון האולטימטיבי לייעול ההתנהלות הכלכלית והפיננסית של המשפחה ברוב המקרים.
שאלה : מדוע, לדעתכם, ישנם אנשים שבאמת הצליחו בחיים בעוד שאחרים נשארים מאחור ורק חולמים להצליח - אנשים שדורכים במקום ואף פעם לא מתקרבים למה שהם רוצים להשיג באמת ? מכאן נובעת שאלה נוספת - מה גורם לאנשים להצליח בחיים?
מניסיוני, כדי להצליח בחיים אנשים זקוקים לשני דברים עיקריים :
  • 1. הגדרת יעדים פיננסים מוחשיים שמניעים לפעולה
  • 2. שיטת עבודה מובנית בליווי יועץ/ מתכנן פיננסי נאמן ובלתי תלוי
אפרט :
1 הגדרת יעדים מוחשיים שמניעים לפעולה : בואו נתבונן בשאלה הבאה : מה אנשים רוצים באמת ? באופן מפתיע זה לא בהכרח כסף ובוודאי לא רק כסף. בדרך כלל אנשים רוצים :
לעבוד פחות וליהנות יותר מהחיים, מהדברים היפים שהחיים מציעים ומצריכים יותר פנאי- לעזור לילדיהם, לדאוג לחינוך שלהם ולעתידם, שיזכו להשכלה גבוהה, לדיור ובכלל שיצליחו בחיים - לדעת שהם (ההורים) יוכלו לפרוש בכבוד ולשמור על רמת חיים נאותה ואיכותית במשך תקופת הפרישה, בתקווה שהיא תהיה לא רק ארוכה אלא גם איכותית - להוריש יותר ולהשפיע לטובה גם על הדור הבא – בתמצית, אנשים זקוקים להגדרת יעדים מוחשים, יעדים שיש בכוחם להניע אותם לפעולה.


2 תהליך מובנה ושיטתי להשגת היעדים ולמימושם: תכנון פיננסי הוא תהליך שיטתי, מובנה ומפוקח, תהליך שמוכיח את יעילותו כל פעם מחדש. מדובר בתהליך בעל תו תקן בינלאומי, מגובה במחקר, המציב את אינטרס המשפחה בקדימות עליונה, תהליך שלפיו למשפחה יהיו ההיתכנות והסבירות הגבוהה ביותר להגשים את היעדים הפיננסיים המוגדרים והמתוכננים.

התהליך משלב בתוכו חמישה היבטים פיננסים עיקריים ואלה הם : ניהול כלכלת המשפחה, ניהול ההשקעות, תכנון המס, ניהול הסיכונים ותכנון הירושות. אתם מוזמנים לראות את הפרוט בכל אחת מהלשוניות באתר.

תהליך תכנון פיננסי מוסדר הכולל את חמשת ההיבטים הפיננסים הנ"ל, עשוי לחסוך למשפחה מאות אלפי שקלים לאורך השנים ואף לסייע לה להגשים חלומות. בשנים האחרונות סייעתי למאות אנשים וכתוצאה מכך הם מימשו את היעדים שתכננו. הודות למעורבותי, והם חיים כיום ברווחה שאליה שאפו ובסיומו של התהליך הם גם מימשו אותה.
אני מזמין אתכם לתאם אתי עוד היום פגישת ייעוץ ראשונית ללא תשלום.
כל הקודם זוכה !

בימים שבהם כולנו נדרשים לשהות סגורים בבתינו, עקב הקורונה, הפגישות יתקיימו בזום או בסקייפ

מקס לוי מתכנן פיננסי מוסמך –
משרד : 09-9502525 | נייד : 050-5554483
דוא"ל : maxlevycfp@gmail.com